Skip to content
Teambuilding

Verenigde Handelaars Halle

Handelaar vd week

Schrijf jouw winkel hier in!

Handelaar vd week

Schrijf jouw winkel hier in!

Inschrijven

Parkeerbeleid

Info over het parkeerbeleid.

Parkeerbeleid

Info over het parkeerbeleid.

Download

Open Zondagen

Download de kalender.

Open Zondagen

Download de kalender.

Download

BIN Info

Buurtinformatienetwerk

BIN Info

Buurtinformatienetwerk

Download

Over Ons

Wij zijn een groep van negen vrijwilligers die Halle terug positief op de kaart willen zetten en hiervoor verschillende evenementen organiseren.

Wil jij je ook engageren? Neem dan zeker contact op met Anke.

 

 

Schrijf je in op onze nieuwsbrief

Wie zijn wij

Anke Van Rossom

Voorzitter

Zaakvoerster Den Dragée

Straatverantwoordelijk voor:
Basiliekstraat 1 – 51,
Joseph Possozplein

anke@ikwinkelinhalle.be

Sabine Van Goethem

Penningmeester en Creatieve cel

Zaakvoerster Bonobo

Straatverantwoordelijk voor:
Basiliekstraat 76 – 143

sabine@ikwinkelinhalle.be

Laëtitia De Greef

Secretaris

Zaakvoerder Immo Roelands:

Straatverantwoordelijk voor:
Sint-Rochusstraat,
Vandepeereboomstraat

laetitia@ikwinkelinhalle.be

Philip Demanet

Creatieve Cel

Zaakvoerder Demanet Halle:

Straatverantwoordelijk voor:
Basiliekstraat 52 – 87, Molenborre,
Bergensesteenweg

philip@ikwinkelinhalle.be

Bruno Body Vandierendonck

Ondervoorzitter

Zaakvoerder Café De Vaantjesboer

Straatverantwoordelijk voor:
Maandagmarkt, Melkstraat,
Grote Markt

b.vandierendonck@telenet.be

Fabienne Cockmartin

Materiaalmeester

Zaakvoerster Lories Schoenen

Straatverantwoordelijk voor:
Beestenmarkt, Hoornstraat,
Volpestraat

lorishoe@telenet.be

Ingrid Platteau

Materiaalmeester

Zaakvoerder Belly menswear

Straatverantwoordelijk voor:
Ninoofsesteenweg,
Sint-Katharinavest

ingrid.platteau@telenet.be

Jean-Philip Derauw

Ondersteunend Lid

Zaakvoerder Marcelis

Straatverantwoordelijk voor:
Louis Theunckensstraat, Minderbroedersstraat,
Oudstrijdersplein

jp.derauw@marcelis.be

Mireille Van Bavegem

Ondersteunend Lid

Zaakvoerder Mireille Optiek:

Straatverantwoordelijk voor:
Brusselsesteenweg, Klinkaert
Kardinaal Cardijnstraat

mireille.optiek@telenet.be